• English

System tras kablowych MAG-DUKT wykonanych ze stali kwasoodpornej.

Materiał i konstrukcja tras kablowych jest dostosowana do specjalnych wymogów higienicznych z zakresu HACCP. Koryta mają możliwość swobodnego przepływu powietrza, jak również są łatwo zmywalne i nie korodują. Mogą znaleźć z powodzeniem zastosowanie tam gdzie istnieje agresywne środowisko np. magazyny chemii, instalacje stacji mycia, pralnie. Mogą być stosowane na zewnątrz budynków i zastępować systemy koryt wykonanych z blach ocynkowanych.

Głównym odbiorcą naszych wyrobów jest przemysł spożywczy: mleczarnie, browary, zakłady owocowo-warzywne, zakłady zbożowe oraz przemysł farmaceutyczny. Ażurowa konstrukcja koryt zapobiega zapyleniu, pozwala na łatwe weryfikowanie stanu technicznego okablowania, ma to duże znaczenie dla służb utrzymania ruchu i BHP. Systemy tras kablowych zapewniają również ciągłość ochrony przeciwporażeniowej (zerowanie, uziemienie). Przystosowane są do układania przewodów elektrycznych, pneumatycznych, elastycznych przewodów zasilających instalacje chemiczne do średnicy 50 mm.

Produkujemy również koryta prętowe ze stali ocynkowanej, sprawdzają się doskonale tam, gdzie warunki pracy nie wykluczają ich stosowania. Najczęstszym zastosowaniem ze względu na wysoką estetykę wykonania, są sieci teleinformatyczne w dużych budynkach, oraz sieci energetyczne wewnątrz i na zewnątrz rozdzielni WN i NN.

Montaż jest niezwykle prosty, wystarczą jedynie nożyce do drutu i klucz płaski 10, żeby zamocować koryta do powierzchni ściany, sufitu, do konstrukcji rur równoległych jak i prostopadłych do tras kablowych. Instalator sam wykonuje potrzebne luki, zejścia, skrzyżowania, itp. Nie ma, więc potrzeby kupna oddzielnych elementów, w efekcie trasy kablowe są bardzo estetyczne, wykonywane “na miarę”, oszczędnie i szybko.

Nasz produkt jest wykonywany całkowicie w Polsce, jakościowo jest porównywamy z zachodnimi producentami, a cenowo bezkonkurencyjny na polskim rynku.

Szczegółowy katalog tras kablowych MAG-DUKT
POBIERZ