Poznaj historię firmy Magma S.A.P.

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy to, jeszcze jako automatycy, postanowiliśmy wykorzystać naszą wiedzę i umiejętności, aby zautomatyzować urządzenie do sterylizacji mleka w jednej z największych polskich mleczarni. Wdrożenie zakończyło się sukcesem, co pozwoliło odważniej spojrzeć w przyszłość. Rozpoczęliśmy więc trudną wspinaczkę po drabinie naszej kariery zawodowej zakładając firmę Magma.

Powoli powiększaliśmy skład osobowy naszego młodego przedsiębiorstwa. Trzeba zaznaczyć, że nadal jest z nami znakomita większość ludzi, z którymi zaczynaliśmy naszą przygodę na początku lat 2000, za co bardzo im dziękujemy.

Kamieniem milowym w rozwoju firmy Magma było pierwsze zlecenie na wykonanie pasteryzatora do mleka, które podjęliśmy w całości, to znaczy: “zaprojektuj i zbuduj”. Był to rok 2002.

Kolejnym wielkim krokiem w naszym rozwoju było podpisanie dużych kontraktów z klientami korporacyjnymi, takimi jak Orlen, Stock i Nestle w latach 2015 – 2017. Z sukcesami kontynuujemy tę współpracę do dnia dzisiejszego.

W roku 2018 nasza firma zadebiutowała na rynkach europejskich projektując i wykonując fabrykę wódki w Szwecji, co otworzyło nam drogę do ekspansji i pozwoliło sprzedawać rozwiązania i usługi również poza granicami Polski.

2003

2021

Ten sam programista, ta sama maszyna, a 18 lat minęło… Bardzo miło jest zobaczyć, że nadal jest użytkowana.

Zacieśnienie współpracy ze światowymi liderami jak Endress+Hauser i Rockwell Automation, dzięki podpisaniu umów o partnerstwie, pozwala nam umacniać naszą pozycję jako firmy dostarczającej przemysłowe rozwiązania procesowe o wysokim stopniu automatyzacji na terenie całej Europy.

Media o nas

Nasze certyfikaty

Nasz sukces zwielokrotniamy pracą z zaufanymi partnerami: