Na rynku istniejemy od ponad dwudziestu lat i możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w różnych branżach przede wszystkim spożywczej, ale także petrochemicznej, farmaceutycznej, browarniczej, spirytusowej czy mleczarskiej.

Wdrażamy autorskie projekty i proponujemy własne rozwiązania, ale nie unikamy też projektów zleconych. Wręcz przeciwnie, wspólne pomysły często sprawiają, że potrzeby klienta są w pełni zaspokojone i realizując projekt wszystkie strony zmierzają w tym samym kierunku. Cieszy nas gdy po skończonej inwestycji możemy się nią pochwalić przed światem.

Nasz sukces bazujemy przede wszystkim na ludziach. Mimo, że naszą domeną są maszyny przemysłowe, automatyzacja, robotyzacja, sztuczna inteligencja, to na końcu za tym wszystkim stoi nasz zespół. Ludzie wykwalifikowani w swoich dziedzinach, spawacze, inżynierowie projektu, elektrycy, automatycy są do Twojej dyspozycji. Chętnie udzielamy konsultacji, służymy pomocą techniczną i technologiczną.

Nasza misja to ciągłe doskonalenie się. Chcemy zawsze być na czasie i proponować najnowsze i najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. 

Media o nas

Nasze certyfikaty

Media o nas

Nasze certyfikaty

Nasz sukces zwielokrotniamy pracą z zaufanymi partnerami:

Materiały do pobrania

materiały nr1

materiały nr2

materiały nr3